Компанія Facebook втратила 119 мільярдів доларів на фондовій біржі за день. Це найбільша одноденна втрата для будь-якої публічної компанії на фондовому ринку в історії.

Компанія Facebook втратила 119 мільярдів доларів на фондовій біржі за деньЦе найбільша одноденна втрата для будь-якої публічної компанії на фондовому ринку в історії.

Про це повідомляє Bloomberg.

Акції впали на 19%, до позначки 176,26 доларів за акцію, після того, як керівництво компанії попередило, що зростання доходів сповільниться, оскільки компанія фокусується на конфіденційності користувачів.

Різке падіння вартості акцій компанії пов'язане із завищеними прогнозами про підсумки другого кварталу. Аналітики прогнозували дохід в розмірі 13,36 млрд доларів, проте він становив лише 13,23 млрд доларів.

У зв'язку з обвалом вартості акцій засновник Facebook Марк Цукерберг втративши майже 16 млрд доларів та опустився в рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg з третьої до шостої позиції.

За інформацією агентства, статок Цукерберга тепер оцінюють у 70,6 млрд доларів.

Зранку 26 липня повідомлялося, що вартість акцій компанії Facebook впала на рекордні 24%, що є найрізкішим падінням в історії компанії.

Раніше Facebook оштрафували на $660 тисяч за витік даних близько 87 млн користувачів.

Нагадаємо, консалтингова компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних Facebook. Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

The New York Times повідомляв, що компанія Facebook за останні 10 років надала доступ до даних користувачів щонайменше 60 компаніям, що займаються виробництвом телефонів.

Поділитись: