Очільник Фонду державного майна України Віталій Трубаров підписав наказ про початок приватизації 22 великих державних підприємств.

Очільник Фонду державного майна України Віталій Трубаров підписав наказ про початок приватизації 22 великих державних підприємств.

Про це Трубаров написав у своєму Facebook.

Також, Фонд держмайна найближчим часом розпочне конкурс на відбір радників приватизації підприємств.

«Шляху назад не має. Фонд підписав 22 накази про приватизацію об'єктів великої приватизації. Це перший великий перелік підприємств для продажу за останні щонайменше 10 років», — заявив Трубаров.

Він також додав, що на «фінішну пряму» приватизації планують вийти вже восени 2018 року.

Нагадаємо, що напередодні очільниця Мінфіну Оксана Маркарова висловила сумнів у тому, що Україні вдасться виконати доходи від приватизації, передбачені у бюджеті на 2018 рік. Мова йде про 21 мільярд гривень.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів«великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства у червні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим запам'ятався на посаді міністра фінансів Олександр Данилюк

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Мертві, живі, ненароджені: Що буде з державними підприємствами

Поділитись: