Світ

Канада приєднається до торговельної угоди зі США та Мексикою

1 жовтня, 2018 11:30
Світ/Канада приєднається до торговельної угоди зі США та Мексикою
Зберегти
Вигляд
Влада Канади вирішила погодитися на участь у оновленій торговельній угоді зі США та Мексикою, яка має замінити Північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA).

Влада Канади вирішила погодитися на участь у оновленій торговельній угоді зі США та Мексикою, яка має замінити Північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA).

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Зазначається, що оновлена зона вільної торгівлі матиме назву USMCA, тобто США, Мексика та Канада.

Останній термін проведення переговорів спливала ввечері 30 вересня, саме тоді Канада оголосила про плани укласти нову угоду зі США.

27 серпня Дональд Трамп повідомив, що США та Мексика уклали нову торговельну угоду.

Про готовність укласти торговельну угоду зі США напередодні повідомив і прем’єр-міністр Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торговельні війни Трампа: вплив на Україну та світ

Також у ході торговельних переговорів представники ЄС закликали Трампа припинити погрожувати запровадженням 25% мит на європейські машини.

Нагадаємо, що 25 липня відбулися торговельні переговори між Трампом та Юнкером, за підсумками яких американський президент повідомив про знаходження компромісу з ЄС.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

Проте 26 липня Трамп повідомив, що відкладе рішення про запровадження мита у розмірі 25% на імпорт європейських автомобілів до країни на час проведення торговельних переговорів.

Більше про:
# мексика
# Канада
Пов`язані новини