Світ

Канцлерка Меркель і Трамп обговорили по телефону Сирію та Україну

28 серпня, 2018 16:18
Світ/Канцлерка Меркель і Трамп обговорили по телефону Сирію та Україну
Зберегти
Вигляд
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп провели телефонну розмову, в ході якої, зокрема, обговорили ситуацію в Україні.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп провели телефонну розмову, в ході якої, зокрема, обговорили ситуацію в Україні.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду Німеччини.

«В ході переговорів основна увага була приділена поточним міжнародним проблемам і питанням торгівлі», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що Меркель та Трамп «поділяють стурбованість з приводу подій в Сирії, зокрема гуманітарної ситуації в регіоні Ідліб».

Співрозмовники дійшли висновку, що Росія повинна «помірно впливати» на сирійський режим і запобігати подальшій ескалації.

«Ще однією темою розмови стала ситуація в Україні і на Західних Балканах», — наголосили у прес-службі уряду.

Нагадаємо, що 22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 20%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь.

21 червня стало відомо, що мита на американські товари ввела Індія та Туреччина.

Також Трамп радив Франції вийти з ЄС «для кращих торговельних відносин».

Найбіліше бізнес-об’єднання США, яке виступає союзником Республіканської партії, виступило проти політики Трампа щодо запровадження мит на імпорт.

Також Трамп заявляв, що дослідження щодо доцільності запровадження мит на імпорт автомобілів знаходиться на завершальній стадії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Більше про:
# Дональд Трамп
Пов`язані новини