Кожна родина загиблого у катастрофі Ан-26 в Чугуєві на Харківщині отримає виплату у розмірі приблизно 1,5 млн грн. Загинули тоді 26 людей.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента за результатами селекторної наради за участю представників Кабінету міністрів та правоохоронних органів.

Зеленський сказав, що «потрібно зробити все необхідне, щоб спростити бюрократичні процедури».

«Ці виплати мають бути терміновими. Є закон про соціальний і правовий захист військових та членів їхніх сімей, яким передбачено порядок таких виплат», — наголосив він.

Звідки кошти для виплат?

З Міністерства оборони. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що для цих виплат грошей там достатньо.

Він зазначив, що кожна родина загиблих отримає приблизно 1,5 млн грн. Виплати мають відбутися впродовж наступних трьох тижнів, коли проведуть ДНК-експертизу тіл загиблих.

Що сталося?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі.

Володимир Зеленський доручив тимчасово призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Офіс генпрокурора порушив справи за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося.

Детальніше про все, що наразі відомо про падіння літака Ан-26, можна прочитати за посиланням.

Поділитись: