УКРАЇНА

Холодницький: Боюсь, Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році

8 лютого, 2018 12:18
УКРАЇНА/Холодницький: Боюсь, Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році
Зберегти
Вигляд
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що навіть у випадку ухвалення відповідного закону Антикорупційний суд не запрацює у 2018-му році.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що навіть у випадку ухвалення відповідного закону Антикорупційний суд не запрацює у 2018-му році.

«Я боюсь, що Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році», — сказав він під час прес-конференції.

Водночас він наголосив, що суд потрібен.

«Він потрібен не сьогодні, а вчора», — наголосив глава САП.

Холодницький також закликав народних депутатів підтримати законопроект №7271, який уже розглянув профільний комітет, «щоб уникнути загрози скорочень, яка нависла минулого року над нами, щоб завершити комплектування штату Антикорупційної прокуратури».

САП направила до судів близько 100 розслідувань, додав Холодницький. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БПП перерахував понад мільйон гривень фонду, керівники якого писали закон про Антикорупційний суд.

Посол ЄС раніше заявив, що Україна повинна створити Антикорупційний суд до виборів президента. У Всесвітньому банку заявили про неприпустимість законопроекту про антикорупційний суд у нинішній редакції. Також Міжнародний валютний фонд назвав ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд у наявній редакції «порушенням зобов’язань перед міжнародними партнерами».

Президентський законопроект про антикорупційний суд не відповідає міжнародним вимогам, а саме в процедурі добору антикорупційних суддів, юрисдикції суду, та загалом виписаний так, що за ними створити Антикорупційний суд або неможливо, або це займе невизначений проміжок часу.

Водночас президентський варіант законопроекту є основним і його не будуть поєднувати з депутатськими.

Раніше Порошенко заявив, що не має півтора роки, поки створиться Антикорупційний суд. Голова держави пропонував замість окремого органу створити антикорупційні палати при діючих судах. 

Пов`язані новини