Курсанту В’ячеславу Золочевському, який єдиний вижив у авіакатастрофі військового літака на Харківщині, дозволили першу коротку прогулянку подвір'ям військового шпиталю. Він продовжує лікування, а його психологічний стан «важкий».

Про це розповіла мама курсанта Ірина Золочевська, передає «Укрінформ».

Вона каже, що її син з кожним днем почувається краще. Його стан стабільний, а динаміка хороша.

«Сьогодні лікарі дозволили прогулянку на вулиці, ненадовго, звичайно, бо йому це ще важко, але вже прогулявся, трішки пройшовся», — сказала мама.

За її словами, про виписку ще не йдеться, а лікування, зокрема крапельниці, продовжуються.

«Поки рано говорити. Як загоюватимуться рани, та й загалом стан — дивитимуться лікарі», — зазначила Ірина Золочевська.

Вона додала, що психологічний стан сина наразі складний, бо «це жива, глибока рана, йому важко».

Що відомо про аварію?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі.

Володимир Зеленський доручив тимчасово призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Офіс генпрокурора порушив справи за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося.

Слідчі вже допитали понад 40 свідків, взяли ДНК родичів загиблих для експертизи, вилучили бортові самописці, які вже почали розшифровувати.

Поділитись: