Київ підписав мирову угоду з Нафтогазом, необхідну для постачання гарячої води
Нафтогаз підписав мирову угоду у судовому процесі за участю київського комунального підприємства Київтеплоенерго та компанії Ріната Ахметова «Київенерго», укладання якої необхідне для відновлення гарячого водопостачання.
Нафтогаз підписав мирову угоду у судовому процесі за участю київського комунального підприємства Київтеплоенерго та компанії Ріната Ахметова «Київенерго», укладання якої необхідне для відновлення гарячого водопостачання.
Про це повідомляє «Інтерфакс-України» з посиланням на прес-службу Нафтогазу.
Зокрема, даною угодою Київ остаточно визнає своє правонаступництво за боргами компанії «Київенерго» перед нафтогазом у розмірі 2,4 мільярди гривень..
За даними Нафтогазу, Господарський суд ще має затвердити дану угоду.
Зазначається, що протягом 5 днів після підписання угоди, Нафтогаз має уколасти угоду з Києвом щодо постачання газу, після чого відбудеться відновлення гарячого водопостачання.
Зазначимо, що мирову угоду укладено у судовому спорі київської міської влади проти Нафтогазу через відмову постачати газ для відновлення гарячого водопостачання.
Нагадаємо, що на засіданні уряду, 29 серпня, Володимир Гройсман доручив Мінфіну почати оформлення субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить Києву укласти з Нафтогазом договір про постачання газу. 8 жовтня повідомили, що Мінфін завершив переказ коштів Києву.
У міській владі Києва раніше повідомляли, що гаряче водопостачання в столиці відновиться після 10 жовтня.
Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.
2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.
11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.
Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.
Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз
- Поділитися: