Світ

Лідер гурту System of a Down підтримав опозицію Вірменії та присвятив протестам пісню

23 квітня, 2018 15:04
Світ/Лідер гурту System of a Down підтримав опозицію Вірменії та присвятив протестам пісню
Зберегти
Вигляд
Американський музикант вірменського походження, соліст гурту System Of A Down Серж Танкян підтримав протести у Вірменії.

Американський музикант вірменського походження, соліст гурту System Of A Down Серж Танкян підтримав протести у Вірменії.

Відповідне відеозвернення він опублікував на своєму YouTube-каналі.

Серж Танкян присвятив протестам пісню вірменським протестам Відео: serjtankian / YouTube

Він також присвятив учасникам демонстрацій пісню під назвою «Electric Yerevan». Він розповів, що написав композицію під час протестів у Вірменії в 2015 році, але в зв'язку з подіями, що відбуваються в Єревані, вирішив опублікувати її зараз.

Танкян також висловив жаль, що з певних причин не може приїхати до Вірменії, щоб приєднатися до мітингів.

Раніше повідомлялося, що лідера протестів у Вірменії Пашиняна звільнили з СІЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, опозиціонери хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Після цього затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила  затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна.

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Пов`язані новини