Світ

Лідер КНДР Кім Чен Ин прибув до Китаю

19 червня, 2018 09:10
Світ/Лідер КНДР Кім Чен Ин прибув до Китаю
Зберегти
Вигляд
Лідер КНДР Кім Чен Ин прилетів у Пекін, де планує провести переговори з президентом Китаю Сі Цзиньпіньом щодо його минулої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Лідер КНДР Кім Чен Ин прилетів у Пекін, де планує провести переговори з президентом Китаю Сі Цзиньпіном щодо його минулої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначає видання, поїздка лідера КНДР до Китаю для обговорення саміту з Трампом — цілком очікувана у дипломатичних колах. Китай є найважливішим дипломатичним та економічним партнером Північної Кореї, але він був обурений ядерними та ракетними випробуваннями Пхеньяну.

Це вже третій у 2018 році візит Кім Чен Ина до Китаю. Незвичним був той, факт, що державні медіа Китаю повідомили, що візит триватиме два дні.

Раніше Китай лише підтверджував, що Кім Чен Ин приїздив до Пекіна уже після завершення його візиту без надання деталей.

Нагадаємо, 12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вони зустрілися: підсумки перемовин Трампа та Кім Чен Ина

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», деталі якого наразі не розголосили.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Як повідомлялося, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час перемовин не відповів на запитання, чи відмовиться його країна від ядерної зброї.

На початку травня президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах  «злобу і відкриту ворожнечу». Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

Напередодні саміту США пообіцяли «унікальні» гарантії КНДР за повне ядерне роззброєння.

Президент Дональд Трамп заявив, що він «обов’язково» запросить Кім Чен Ина до США, якщо їхні переговори на вищому рівні в Сінгапурі пройдуть добре.

5 червня у Білому домі заявили, що Трамп і Кім Чен Ин проведуть переговори на сінгапурському острові Сентоса. Як повідомлялося, організатори саміту не знають, хто заплатить за готель Кім Чен Ина.

У Держдепі зазначили, що США не оплачуватимуть номер в готелі Кім Чен Ину на саміті з Трампом у Сінгапурі.

США також відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин прибув у Сінгапур 10 червня. Президент США Дональд Трамп прибув слідом за ним через кілька годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Пов`язані новини