Життя

Матч «Шахтаря» з «Ліоном» відбудеться без змін, як і всі інші державні заходи — Харківська ОДА про воєнний стан

Громадське
Життя/Матч «Шахтаря» з «Ліоном» відбудеться без змін, як і всі інші державні заходи — Харківська ОДА про воєнний стан
Зберегти
Вигляд
Матч між донецьким «Шахтарем» та французьким «Ліоном», який заплановано на 12 грудня на стадіоні «Металіст» у Харкові, буде проведений без змін, як і всі інші державні заходи.

Матч між футбольним клубом «Шахтар» і «Ліон», який заплановано на 12 грудня на стадіоні «Металіст» у Харкові, буде проведений без змін, як і всі інші державні.

Про це заявив помічник голови Харківської обласної держадміністрації Сергій Стороженко під час брифінгу.

Він також зазначив, що Харківська керується указом, згідно з яким воєнних стан вводиться з 14:00 26 листопа. Однак напередодні у прес-службі Верховної Ради після голосування за законопроект зазначали, що воєнний стан запровадять з 28 листопада. 

«Ми оперуємо датою, яка вказана в указі президента — воєнний стан введено з 26 листопада» — наголосив помічник голови ОДА

Верховна Рада запровадила воєнний стан у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі. Воєнний стан почав діяти 26 листопада і триватиме до 14:00 26 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Пропозиція про запровадження воєнного стану виникла після того, як 25 листопада російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох українських катерах було 23 військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію.

Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося.

Пов`язані новини