В Українському уряді очікують, що місія Міжнародного валютного фонду прибуде до України на початку листопада 2019 року (близько 4 листопада).

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Наші міністри весь цей тиждень знаходилися у США і продовжували працювати з колегами з МВФ над новою трирічною програмою для України. Домовилися про те, що через 2 тижні (приблизно 3-4 листопада — ред.) колеги з МВФ приїдуть до України зі зворотним візитом», — повідомив Гончарук у своєму недільному відеозверненні.

За його словами, переговори з МВФ про нову програму тривають конструктивно. Гончарук зазначив, що сподівається, що за підсумками наступного візиту місії МВФ буде «досягнуто серйозного прогресу» і вже наприкінці 2019 року Україна матиме нову програму з МВФ.

18 жовтня у МВФ повідомили, що повернуть свою місію назад до України найближчим часом.

Зазначимо, що у місії МВФ з підсумками роботи в Україні, повідомили, що продовжать переговори про нову програму протягом найближчих декількох тижнів. Голова Нацбанку повідомив, що найбільше представників МВФ хвилювали напади на колишню голову НБУ Валерію Гонтареву та судові процеси щодо ПриватБанку. Водночас прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що очікує на підписання нової угоди найближчим часом.

26 вересня місія МВФ завершила свою роботу в Україні. Цю інформацію hromadske підтвердили у прес-службі МВФ в Україні.

У жовтні українська делегація відправилась до Вашингтону на світові збори МВФ та Світового банку. Там переговори з фондом про нову програму продовжилися.

За словами голови Нацбанку Якова Смолія, переговори з МВФ про нову програму наразі продовжуються. Водночас питання ПриватБанку та цін на газ для населення на них не стоять.

Поділитись: