Учасники акції «Останній блокпост» у місті Кремінна, Луганська область, 9 жовтня 2019 року
Фото:

Богдан Кутєпов/hromadske

На блокпосту у місті Кремінна на Луганщині сталися сутички між поліцією та добровольцями і ветеранами, які хочуть проїхати в Золоте, аби не допустити розведення сил.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

Учасники акції «Останній блокпост», які їдуть колоною у Золоте, зупинилися на блокпосту у Кремінній, далі їх не пропускають.

Добровольці вимагають пропустити їх, внаслідок чого виникла сутичка, під час якої один з правоохоронців вистрілив у повітря. Один з правоохоронців постраждав у сутичці, його забрали медики.

Також на місце події прибув лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький, який перебував у Золотому.

Білецький вважає, що правоохоронці навмисне затримували активістів, аби ті приїхали в Золоте у різний час.

Саме він раніше заявив, що ветерани ООС залишаться в Золотому, навіть якщо будуть виведені війська.

Оновлено: За деякий час поліція почала пропускати цивільний транспорт, включно з учасниками акції. Після цього колона добровольців рушила у напрямку Золотого.

9 жовтня ветерани, добровольці та волонтери їдуть до населеного пункту Золоте на Луганщині, аби не допустити розведення сил.

Нагадаємо, відведення сил біля Золотого було заплановано на 7 жовтня, але обстріли бойовиків його зірвали

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. Також у Генштабі уточнили, що війська ЗСУ відійдуть на позиції 2016 року.

Поділитись: