УКРАЇНА

Надію Савченко попереджали про «фізичне знищення» ще рік тому — сестра

24 квітня, 2018 21:33
УКРАЇНА/Надію Савченко попереджали про «фізичне знищення» ще рік тому — сестра
Зберегти
Вигляд
Сестра арештованої народної депутатки Надії Савченко — Віра — повідомила, що Надії ще минулого року надходили «попередження», про те, щоб вона зайняла нейтральну позицію стосовно влади.

Сестра арештованої народної депутатки Надії Савченко — Віра — повідомила, що Надії ще минулого року надходили «попередження», про те, щоб вона зайняла нейтральну позицію стосовно влади.

Про це Віра Савченко повідомила Громадському.

За її словами, Надію Савченко «попереджали двічі». «Коли вона вийшла (із російської в'язниці, — ред.) і потім Валерій Кондратюк (заступник глави АП, — ред.) зустрічався зі мною», — сказала Віра Савченко.

Вона розповіла, що перший раз Савченко попереджали навесні минулого року, перед тим, як її автівка потрапила у ДТП на дорозі до Одеси.

«На Троєщині, у квартирі, у ніч перед цим всім, двічі Наді телефонували, як вона казала зі служб, і казали «або станеш нейтральною до влади, або фізичне знищення». Фізичного знищення не було, був арешт», — зазначила Віра Савченко.

Після цього, за її словами, вона вирішила зустрітись із заступником голови Адміністрації президента Валерієм Кондтратюком.

«Я називала причину його помічникам...  Через 20 хвилин запросили на завтра. Тому ми коротко поговорили і все. Тобто ці попередження про фізичне знищення були не фейковими», — наголосила сестра Савченко.

Раніше Віра Савченко заявила, що Надія Савченко могла отримати політичний притулок у Європі до арешту в Україні.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Пов`язані новини