УКРАЇНА

Нафтогаз попросив Київенерго відключити опалення в їхньому офісі

3 квітня, 2018 13:35
УКРАЇНА/Нафтогаз попросив Київенерго відключити опалення в їхньому офісі
Зберегти
Вигляд
Національна акціонерна компанія Нафтогаз надіслала листа Київенерго з проханням відключити центральний офіс від опалення.

Національна акціонерна компанія Нафтогаз надіслала листа Київенерго з проханням відключити центральний офіс від опалення.

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу у Facebook.

«Ми попросили Київенерго відключити опалення у нашому офісі. Висловлюємо так повну довіру Гідрометцентру і зберігаємо спокій, гроші та газ», — йдеться у повідомленні.

Також Нафтогаз закликав й інші компанії приєднатись до такої ініціативи та «прикрутити».

Київенерго вже виконав прохання та завершив опалювальний сезон для Нафтогазу.

2 березня прем'єр Гройсман повідомив, що Україні не вистачає десятків мільйонів кубів газу на добу через недотримання російським Газпромом умов поставок за рішення Стокгольмського суду. Також він розкритикував дії Нафтогазу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Газові мільярди: чи закінчився двобій Нафтогазу та Газпрому

2 березня в Україні запровадили тимчасове обмеження на споживання газу для компаній. Тоді ж Нафтогаз закликав українців зменшити температуру в приміщеннях на один градус в день і на два — вночі.  Крім того президент Порошенко закликав українців економити газ та долучатися до ініціативи «Прикрути».

Водночас, 2 березня, Нафтогаз розпочав закупівлю газу у Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко: Контракт між Нафтогазом і Газпромом не може розриватись в односторонньому порядку

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу до Газпрому за позовом на транзит газу на суму 4,673 мільярда доларів США. Таким чином, за результатами двох арбітражів між компаніями на поставку і транзит газу російський Газпром повинен доплатити НАК $2,56 мільярди. Після цього Газпром повернув Нафтогазу предплату за газ і відмовився постачати його. 2 березня Газпром заявив про намір розірвати контракти з Нафтогазом на транзит газу.

Більше про:
# газ
# Нафтогаз
Пов`язані новини