Кількість підозрюваних у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк зросла до шести. Раніше повідомляли про п'ятьох підозрюваних.

Кількість підозрюваних у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк зросла до шести. Раніше повідомляли про п'ятьох підозрюваних.

Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв на брифінгу 22 серпня.

«На сьогоднішній день слідством притягнуто до кримінальної відповідальності шістьох громадян України, яких ми підозрюємо в причетності до цього злочину. До речі, сьогодні буде низка судових засідань щодо обрання запобіжного заходу ще двом підозрюваним особам», — повідомив Князєв.

Раніше поліція затримала п'ятьох підозрюваних у справі нападу на Гандзюк.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у  реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк.

6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

Пізніше поліція опублікувала фото ймовірного другого нападника на Катерину Гандзюк.

16 серпня радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку здійснили напад, упевнена, що затриманий у її справі Микола Новіков — невинуватий

СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Також 20 серпня суд узяв під варту другого фігуранта справи про напад на Гандзюк — Віктора Горбунова.

20 серпня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для другого фігуранта справи про напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк — Віктора Горбунова.

21 серпня у Херсоні суд обрав міру запобіжного заходу ще двом підозрюваним у причетності до вчинення замаху на вбивство на радницю міськголови Херсонської міської ради Катерини Гандзюк — Сергію Торбіну та Володимиру Васяновичу.

 

 

Поділитись: