Одному з підозрюваних у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк пом'якшили запобіжний захід — чоловіка відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом.

У прокуратурі Херсонської області Громадському повідомили, що запобіжний захід змінили 16 жовтня, бо закінчувався термін (2 місяці) дії попереднього.

Причиною пом'якшення є співпраця підозрюваного зі слідством. Із заявою про прокурора звернувся слідчий.

«Він співпрацює зі слідством, активно дає свічення», — зазначили в прокуратурі.

Нині невідомо, кому саме з підозрюваних в нападі на Гандзюк пом'якшили запобіжний захід.

25 вересня у справі щодо нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк присвоїли додаткову кваліфікацію — «Замах на умисне вбивство, вчинений на замовлення».

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Також Луценко вказав, що в одного підозрюваного знайшли нові докази — опіки на руках і ємності із «відповідною речовиною».

Також адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

На її думку, прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

Нагадаємо, що четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення.  Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Тоді поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство.

1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві. СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поділитись: