У Києві посилюють обмеження через поширення коронавірусу: у столиці забороняють роботу МАФів, де готують шаурму та каву.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Також забороняється реалізація у торговельних закладах алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв.

Крім того, у Києві ввели обов'язкове одягання масок для людей, які перебувають в адміністративних, виробничих приміщеннях та у громадському транспорті. За дотриманням цього мають слідкувати поліцейські.

Раніше у Києві заборонили користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях.

А з 25 березня в аптеках і продуктових магазинах діятимуть нові правила, які передбачають, що у приміщенні має бути не більш ніж 1 людина на 10 квадратних метрів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу. До сьогодні українцям офіційно не забороняли виїжджати за кордон. Водночас безліч країн світу вже закрили пасажирське сполучення.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

З 24 березня Україна закрила усі аеропорти, крім «Борисполя». Також громадянам заборонили виїжджати з країни з туристичною метою.

В Україні офіційно підтверджено 97 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (2), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: