Один із поранених українських моряків із захоплених Росією суден перебуває у критичному стані.

Про це під час засідання Ради Безпеки ООН повідомив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

«Після обстрілу «Бердянська» та «Нікополя» українські судна були змушені зупинитися і їх захопив спецназ ФСБ. 6 українських моряків були поранені, троє з них — важко поранені. Відповідно до останніх даних, одна людина — в критичному стані», — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Нагадаєморосійські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох українських катерах було 23 військових.

Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує запровадження воєнного станучерез напад РФ на українські кораблі біля Керченської протоки

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

Увечері 25 листопада під посольство РФ у Києві принесли шини, будівлю закидали шашками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР).

/Лев Коротаєвський

Поділитись: