Співголова фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул зареєстрував у Верховній Раді законопроект №9183, який вводить адміністративну і кримінальну відповідальність за «пропаганду одностатевих стосунків».

Опублікований на сайті Ради документ називається «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей».

Законопроект передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу за «пропаганду одностатевих сексуальних стосунків, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров'я, моральний та духовний розвиток дитини».

Повторне порушення закону передбачає кримінальну відповідальність — до 6 років в’язниці.

Згідно з документом, пропагандою зокрема вважаються «дії, які виражаються в публічній демонстрації образу життя осіб, які ведуть одностатеві сексуальні стосунки, їх орієнтації та поведінки».

Крім того, проект закону передбачає заборону та криміналізацію виробництва і поширення продукції, яка «пропагує одностатеві стосунки».

«Метою законопроекту є посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних для України сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Як повідомлялося, у Нью-Йорку дозволили вказувати третю стать у свідоцтвах про народження.

Суд у Кенії на тиждень зняв заборону на фільм про кохання двох дівчат «Подруга», щоб картину могли подати на участь у кінопремії «Оскар».

6 вересня Верховний суд Індії визнав, що в країні секс між партнерами однієї статі більше не є кримінальним злочином.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Райдужні» перспективи: ситуація з правами ЛГБТ у світі

У квітні в Італії одностатева пара вперше офіційно зареєструвала дітей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ми були тут»: фотопроект про військових-ЛГБТ

У січні в Австралії лелізували одностатеві шлюби. У жовтні 2017 року в Німеччині вперше зареєстрували одностатевий шлюб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: