Переговори щодо продажу «дочки» «Сбербанку Росії» почалися рік тому — «Новая газета»
Переговори щодо продажу української «дочки» «Сбербанка Росії» почалися ще рік тому через обслуговування лише 50%кредитів.
Переговори щодо продажу української «дочки» «Сбербанка Росії» почалися ще рік тому.
Про це пише «Новая газета», посилаючись на свої джерела.
Причиною для початку переговорів про продаж стало те, що «при кредитному портфелі у 4 мільярдів доларів, більше 50% не обслуговується».
За даними видання, у березні 2017 року відбулося «попереднє обговорення угоди з регулятором в Україні», однак воно виявилося неконструктивним, через що нібито були задіяні представники «Національного корпусу», які провели акції з блокування російського банку.
Також повідомляється, що у новій же угоді, за якою російський «Сбербанк» в Україні перейде латвійському Norvik Banka, не передбачено грошової складової. Norvik Banka віддасть «Сбербанку Росії» свої активи у «Вятка-банк», в обмін на українську «дочку» «Сбербанку».
Графіка «Новая газета»
Раніше в інтерв'ю Громадському акціонер Norvik Banka Григорій Гусєльников припустив, що відбудеться обмін «Вятка Банк» на українську «дочку» «Сбербанку».
Водночас, російський «Сбербанк» спростував цю інформацію, повідомляє видання РБК-Україна».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гусельников про купівлю «Сбербанк» в Україні: це велика вдача.
Раніше латвійський банк Norvik Banka оголосив про те, що банк та його головний акціонер – Грігорій Гусєльніков підписали договір про участь в інвестиційному консорціумі з придбання української «дочки» російського «Сбербанку».
Нагадаємо, що 27 березня «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.
13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві. Пізніше український «Сбербанк» звернувся до Порошенка з проханням сприяти відновленню роботи установ.
15 березня РНБО зобов’язала Нацбанк і СБУ ввести санкції проти банків з російським капіталом. У НБУ, зокрема, повідомили, що санкції проти українських банків з російським капіталом означатимуть, що Росія не зможе вивести гроші з цих фінустанов.
Днем пізніше «Сбербанк» запровадив додаткові ліміти на операції.
21 березня повідомлялося, що «Сбербанк России» активно шукає шляхи виходу з українського ринку через «складну емоційну ситцуацію».
27 березня «Національний корпус» заявив про тимчасове припинення блокади «Сбербанку».
Підписуйтесь на наш канал в Telegram
- Поділитися: