ENRU

Після публікації Громадського готель у Києві вирішив не підвищувати ціни на час фіналу ЛЧ

Після публікації Громадського про те, що готель «Чигорінський» вирішив підняти ціну на проживання за чотири дні до фіналу Ліги чемпіонів з 600 до 15 тисяч гривень, керівництво готелю вирішило не змінювати цін.

Про це повідомив фанат «Ліверпуля» Міхал Лєвіцкі, який здійснював бронювання у готелі.

«Після довгих розмов і наполягання на своєму, адміністрація відповіла нам, що залишить умови нашого бронювання без змін», — розповів Лєвіцкі.

Після того, як стало відомо про різке підняття цін у готелі, журналісти Громадського вирішили завітати туди й запитати в адміністрації, в чому ж причина таких несподіваних змін. Керівництво відповіло, що не вбачає у цьому ніяких порушень, адже «попит породжує пропозицію», і якщо інші люди готові платити такі суми — то чому б і ні.

Детальніше про цю історію читайте у матеріалі Громадського За чотири дні до фіналу: як вболівальник «Ліверпуля» залишився без готелю

Такі випадки у Києві непоодинокі — перед фіналом Ліги чемпіонів у столиці різко зросли ціни на житло: як у готелях, так і серед приватного сектору.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Для фанів та іноземних гостей: Громадське розробило гід англійською до Ліги Чемпіонів

Раніше іспанське медіа AS повідомляло про те, що вболівальники іспанського «Реала» повернули понад 2200 квитків на фінал Ліги чемпіонів, начебто через проблеми з логістикою і завищені ціни на житло в Києві.

Водночас у Київській міськадміністрації заявили, що вважають цю інформацію неправдивою. Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що підвищення цін на житло у столиці до фіналу Ліги чемпіонів є «світовою практикою».

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Аналітики повідомляли, що ціни в київських готелях до фіналу Ліги Чемпіонів зросли у 45 разів.

У Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Укрзалізниця запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів