УКРАЇНА

Після публікації Громадського готель у Києві вирішив не підвищувати ціни на час фіналу ЛЧ

24 травня, 2018 18:34
УКРАЇНА/Після публікації Громадського готель у Києві вирішив не підвищувати ціни на час фіналу ЛЧ
Зберегти
Вигляд
Після публікації Громадського про те, що готель «Чигорінський» вирішив підняти ціну на проживання за чотири дні до фіналу Ліги чемпіонів з 600 до 15 тисяч гривень, керівництво готелю вирішило не змінювати цін.

Після публікації Громадського про те, що готель «Чигорінський» вирішив підняти ціну на проживання за чотири дні до фіналу Ліги чемпіонів з 600 до 15 тисяч гривень, керівництво готелю вирішило не змінювати цін.

Про це повідомив фанат «Ліверпуля» Міхал Лєвіцкі, який здійснював бронювання у готелі.

«Після довгих розмов і наполягання на своєму, адміністрація відповіла нам, що залишить умови нашого бронювання без змін», — розповів Лєвіцкі.

Після того, як стало відомо про різке підняття цін у готелі, журналісти Громадського вирішили завітати туди й запитати в адміністрації, в чому ж причина таких несподіваних змін. Керівництво відповіло, що не вбачає у цьому ніяких порушень, адже «попит породжує пропозицію», і якщо інші люди готові платити такі суми — то чому б і ні.

Детальніше про цю історію читайте у матеріалі Громадського За чотири дні до фіналу: як вболівальник «Ліверпуля» залишився без готелю

Такі випадки у Києві непоодинокі — перед фіналом Ліги чемпіонів у столиці різко зросли ціни на житло: як у готелях, так і серед приватного сектору.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Для фанів та іноземних гостей: Громадське розробило гід англійською до Ліги Чемпіонів

Раніше іспанське медіа AS повідомляло про те, що вболівальники іспанського «Реала» повернули понад 2200 квитків на фінал Ліги чемпіонів, начебто через проблеми з логістикою і завищені ціни на житло в Києві.

Водночас у Київській міськадміністрації заявили, що вважають цю інформацію неправдивою. Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що підвищення цін на житло у столиці до фіналу Ліги чемпіонів є «світовою практикою».

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Аналітики повідомляли, що ціни в київських готелях до фіналу Ліги Чемпіонів зросли у 45 разів.

У Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Укрзалізниця запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

Більше про:
# Ліга чемпіонів
Пов`язані новини