Українського політв'язень Володимир Балух, який 19 березня оголосив безстрокове голодування в СІЗО Сімферополя, знаходиться в стані фізичного виснаження.

Українського політв'язень Володимир Балух, який 19 березня оголосив безстрокове голодування в СІЗО Сімферополя, знаходиться в стані фізичного виснаження.

Про це «Крим.Реалії» повідомив архієпископ УПЦ КП Климент.

«Стан Володимира важкий. Як себе людина може відчувати через стільки днів голодування? Володимир перебуває у фізичному виснаженні. У нього немає сил. Під час судового засідання він постійно пив воду», — розповів Климент.

За словами адвоката Балуха Дмитра Дінзе, напередодні в окупованому Криму сторона обвинувачення закінчила надавати докази в «суді» у справі Балуха.

Нагадаємо, уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова 18 травня відвідала українського політв'язня Володимира Балуха у СІЗО Сімферополя в анексованому Криму.

Зазначимо, що голодування Володимира Балуха триває вже понад 70 днів. Він відмовився від їжі 19 березня на знак протесту проти вироку кримського «суду», що призначив кримчанину три роки і п'ять місяців колонії за нібито зберігання боєприпасів, знайдених після чергового обшуку його будинку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: спецефір Громадського про долю політв'язнів 

Раніше так званий «Роздольненський районний суд» Криму відхилив клопотання захисту українського політв’язня Володимира Балуха про експертизу відеозаписів з камер спостереження ізолятора тимчасового тримання.

Наступне засідання суду у справі Балуха відбудеться 31 травня о 15:00. На ньому сторона захисту почне представлення своїх доказів.

Народні депутати України направили кримському політв’язню Володимиру Балуху колективне звернення з проханням зупинити голодування.

Громадський захисник активіста архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент повідомив, що Балуха б’ють і чинять на нього психологічний тиск.

14 квітня правозахисник розповів, що до політв'язня Балуха у Криму не пускають медиків.

Нагадаємо, так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні 2018 року.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт.

У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Нагадаємо, у серпні 2017 року начальник ізолятора в Криму вдарив українського політв'язня Балуха.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором в Криму — історiя Володимира Балуха.

Поділитись: