Президент України Петро Порошенко заявив на Українському сніданку в Давосі про роботу з удосконалення законопроекту про антикорупційний суд.

Президент України Петро Порошенко заявив на «Українському сніданку» в Давосі про роботу з удосконалення законопроекту про антикорупційний суд.

«Ми продовжимо співпрацю з МВФ. Хочу подякувати Девіду Ліптону і Крістін Лагард, вчора ми провели дуже важливу зустріч і встановили чітку дату: що і коли потрібно зробити. В тому числі і прогрес у створенні Антикорупційного суду. Я вже подав відповідну ініціативу в парламент, і ми прискоримо процес, який повинен підготувати законопроект до другого читання», — сказав Порошенко.

Президент також розповів про реформи в Україні та законопроект про деокупацію Донбасу.

«Дуже важливо доносити правду про події в Україні, щоб захистити світ від фейковий новин, які активно поширюються по світу», — додав Порошенко.

Порошенко після зустрічі з главою МВФ Крістін Лагард заявляв, що Україна готова продовжувати співпрацю с Фондом.

«Український сніданок» в Давосі — це захід, який традиційно організовує в швейцарському місті Давос поза рамками Всесвітнього економічного форуму український бізнесмен Віктор Пінчук.

На ньому західні аналітики, політики мають змогу поставити питання українським партнерам. Торік представники української влади бойкотувати форум через контраверсійну публікацію підприємця щодо домовленостей з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп, Україна і робот Софія: що треба знати про економічний форум у Давосі

Раніше у МВФ заявили, що очікують зміни законопроекту про Антикорупційний суд під час його підготовки до другого читання, а також зміни і до закону про пенсійну реформу.

18 січня Рада не змогла включити до порядку денного сесії законопроект про антикорупційний суд. У ЄС офіційно виступили з критикою української влади через те, що президентський законопроект суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеціанської комісії.

Ще раніше МВФ у листі голови місії МВФ до України Рона ван Родена назвав ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд у наявній редакції «порушенням зобов’язань перед міжнародними партнерами». Представниця президента у Верховній Раді запевнила, що рекомендації МВФ будуть враховані у законі про Антикорупційний суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Охорона суддів та стандарти ЄСПЛ: головне у проекті Порошенка про Антикорупційний суд

Поділитись: