Світ

Повноваження глави уряду Вірменії перейшли до першого віце-міністра Карапетяна

23 квітня, 2018 19:28
Світ/Повноваження глави уряду Вірменії перейшли до першого віце-міністра Карапетяна
Зберегти
Вигляд
Після оголошення про відставку прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна відбулося позачергове засідання уряду під головуванням першого віце-прем'єра Карена Карапетяна.

Після оголошення про відставку прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна відбулося позачергове засідання уряду під головуванням першого віце-прем'єра Карена Карапетяна.

Як повідомляє прес-служба уряду Вірменії, у заяві йдеться:

«На позачерговому засіданні, відповідно до ч. 14 ст. 7 закону Вірменії «Про структуру і функціонуванні уряду» і на підставі заяви прем'єр-міністра Сержа Саргсяна, прем'єр-міністр заявив про неможливість виконання повноважень.

Відповідно до пункту 5 додатка до указу N 412-L прем'єр-міністра Республіки Вірменія від 21 квітня 2018 року «Про визначення порядку заміни прем'єр-міністра в разі відсутності і неможливості виконання повноважень прем'єр-міністра», повноваження прем'єр-міністра виконує перший заступник прем'єр-міністра».

23 квітня екс-президент Вірменії, прем'єр-міністр Серж Саргсян заявив про відставку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, опозиціонери хотіли зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

Раніше повідомлялося, що затриманого у Єревані лідера опозиції Пашиняна не можуть знайти.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Після цього затримали лідера протестного руху Нікола Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила  затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Нікола Пашиняна.

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

 

Пов`язані новини