Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України вважає незаконним рішення Наглядової ради НСТУ звільнити голову правління Зураба Аласанію.

Про це йдеться в заяві правління НСТУ, опублікованій у відповідь на публікацію протоколу засідання, на якому звільнили Аласанію.

Правління НСТУ зазначає, що «звертає увагу на маніпуляції» у висловлюваннях окремих членів Наглядової ради, зафіксовані в протоколі.

«Правління Суспільного мовника наголошує на незаконності рішення Наглядової ради про дострокове припинення контракту з головою правління, вважає рішення, ухвалене в неправовий спосіб, надзвичайно небезпечним прецедентом і закликає Наглядову раду ПАТ «НСТУ» переглянути його з дотриманням всіх правових процедур», — йдеться у заяві правління мовника.

Раніше член НСТУ Глібовицький запропонував переголосувати рішення щодо Аласанії відкрито.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Реформа на паузі? Що робив та за що звільнили Зураба Аласанію

Нагадаємо, ввечері 31 січня голову Суспільного мовлення Зураба Аласанію достроково усунули з посади за рішенням Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Сам Аласанія заявив, що усунення його з посади відбулось за невідомих йому причин і з порушенням всіх процедур.

Тимчасовим главою Суспільного призначили Миколу Чернотицького, члена правління НСТУ. Чернотицький відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Проте Чернотицький заявив, що дізнався про це у ЗМІ. У коментарі Громадському він повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Якщо вони звільнять мене прозоро і відкритим голосуванням — я піду», — Зураб Аласанія

Поділитись: