Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв вирішити ситуацію з припиненням виплати пенсії як переселенцю звільненому з полону бойовиків ученому Ігорю Козловському.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв вирішити ситуацію з припиненням виплати пенсії як переселенцю звільненому з полону бойовиків ученому Ігорю Козловському.

Про це заявила Уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

«Сьогодні телефоном спілкувалася з Петром Порошенком щодо ситуації з заблокованою пенсією професору Ігорю Козловському. Президент обурений цією ситуацією. Я теж», — написала Геращенко у Facebook.

Вона висловила впевненість, що конкретне питання щодо Козловського вирішиться в найближчі дні.

Крім того, Геращенко звернулася до уряду з пропозицією вдосконалити процедуру верифікації пенсіонерів-вимушених переселенців.

«При цьому я усвідомлюю необхідність верифікації і перевірки пенсіонерів-ВПО, щоб не було зловживань. І також чітко відстоюю позицію, що вся відповідальність за неможливість виплати пенсій на окупованих територіях лежить виключно на РФ», — заявила Геращенко.

Раніше Козловський у коментарі Громадському повідомив, що йому припинили виплату пенсії як переселенцю через те, що він їздив закордон.

У грудні 2017 року за кілька тижнів до звільнення Козловського з полону повідомлялося, що його син Святослав не отримує пенсію від держави, яку йому мають виплачувати у зв'язку з інвалідністю першої групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Що таке свобода»: лекція звільненого з полону філософа Козловського

Ігор Козловський — видатний український учений, який 2 роки пробув у полоні «ДНР». Він — один з найавторитеніших релігієзнавців на пострадянському просторі, автор понад 50 книжок. 

Козловського звільнили в межах обміну заручників на Донбасі 27 грудня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мене повернули в мішку до підвалу, і я подумав: чи боюся я померти?» — інтерв’ю зі звільненим з полону вченим

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Поділитись: