Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що всі керівники областей країни повинні звільнити свої посади.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що всі керівники областей країни повинні звільнити свої посади.

Про це повідомляє портал «Новости Армении»

«Що стосується інших органів є певні законодавчі проблеми, і ми спробуємо вирішувати питання з урахуванням цих проблем», — заявив очільник уряду.

Він також додав, що дострокові парламентські вибори в країні можуть пройти вже в 2018 році. За його словами, позачергові вибори це «єдине завдання уряду».

Раніше Пашинян ініціював відставку керівників поліції та Служби національної безпеки країни.

Зазначимо, що раніше Пашинян заявляв, що не переслідуватиме представників діючої влади. 

Нагадаємо, 8 травня Нікола Пашиняна обрали прем'єр-міністром Вірменії.

1 травня лідер протестних рухів Нікол Пашинян закликав прихильників блокувати дороги та аеропорт Єревана після того, як парламент не обрав його на посаду прем’єр-міністра.

За кандидатуру Пашиняна проголосували 45 депутатів при необхідних 53 голосах. Про те, як відбувалося голосування та його наслідки для Вірменії дивіться у спеціальному ефірі Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Професійний революціонер: хто такий лідер вірменських протестів Пашинян

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Люди виступили проти прем'єр-міністра Сержа Саргсяна, який був президентом країни 10 років. На нову посаду його нещодавно затвердив парламент.

За новою конституцією, в президента дуже обмежені повноваження, натомість основна влада належить саме прем'єру. Ці зміни ініціював сам Саргсян, хоча й переконував, що більше не має владних амбіцій. Таким чином, він по суті мав залишитися при владі ще й на третій термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

23 квітня до опозиціонерів, які вимагають у Єревані відставки прем'єр-міністра Сержа Саргсяна, долучилися військовослужбовці.  Міноборони Вірменії пообіцяло покарати військових за участь у протестах. Лідера протестів Нікола Пашиняна затримали, та згодом відпустили. Опозиціонери хотіли зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: