За перші 8 місяців 2019 року ПриватБанк отримав 25,8 мільярда гривень прибутку, що у 3 рази перевищує прибуток, який державний банк отримав за такий же проміжок часу у 2018 році.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Там зазначають, що показник прибутку ПриватБанку є рекордним та продовжує зростати. При цьому, частка комісійних доходів у прибутку складає понад 45%, що свідчить про збільшення кількості активних клієнтів банку, які використовують його інтернет-банкінг.

«Що відрізняє бізнес-модель ПриватБанку та що робить її стійкою — це транзакційний бізнес. «Приват24» ядро сучасної бізнес-моделі банку. За останній рік щоденна кількість транзакцій в «Приват24» зросла на 700 тисяч», — повідомив голова правління банку Петр Крумханзл під час презентації оновленого додатка «Приват24» у Дніпрі.

Він заявив, що до кінця 2019 року клієнти банку зможуть онлайн купувати облігації внутрішньої державної позики.

Раніше у ПриватБанку повідомляли, що за перше півріччя 2019 року отримали рекордний за всю свою історію прибуток у 18,3 мільярда гривень.

Раніше стало відомо, що за підсумками першого кварталу 2019 року ПриватБанк отримав майже 60% прибутків всієї банківської системи — загалом 7,6 мільярда гривень.

22 травня уряд затвердив склад наглядових рад державних банків. Наразі очікується затвердження представників президента у цих наглядових радах.

Раніше повідомлялось, що Мінфін затвердив нові вимоги до звітності державних банків щодо роботи з непрацюючими кредитами.

Раніше у Нацбанку зазначали, що близько 70% кредитного портфеля державних банків складають непрацюючі кредити, за якими не здійснюються виплати.

Поділитись: