Президент Росії Володимир Путін сказав, що ще має надію домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про покращення відносин двох країн.

Про це він сказав в інтерв’ю ТАСС.

На запитання журналіста, чи є ймовірність, що він домовиться з Зеленським про мир, Путін відповів: ««Надія помирає останньою, (ймовірність домовитися із Зеленським про мир і дружбу — ред.) є. Але, на жаль, ось він приїхав із Парижа з саміту в «нормандському форматі» 9 грудня 2019 року — ред.) і почав говорити про те, що треба переглядати мінські угоди. Це викликає запитання».

Нагадаємо, 30 січня 2020-го Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, в якій визнала Росію «стороною Мінських домовленостей».

Раніше Володимир Зеленський заявляв, що не погоджується з послідовністю дій щодо Донбасу, коли спочатку повинні відбутися вибори, а після цього Україна зможе повернути контроль над кордоном з Росією.

23 січня представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську Олексій Резніков заявив, що Україна наполягатиме на перегляді Мінських угод.

Поділитись: