Діма Борисов та Олена Сапунова, власники мережі ресторанів «Сім'ї Діми Борисова»
Фото:

Facebook/Діма Борисов

Ресторатор Дмитро Борисов разом з дружиною Оленою Сапуновою перерахували півмільйона гривень на підтримку партії Святослава Вакарчука «Голос».

Чек Борисов оприлюднив у Facebook 23 червня.

«Ми перерахували півмільйона гривень на підтримку Політичної Партії «Голос». Вірю, що ті люди, ті експерти які йдуть разом з Святославом Вакарчуком будуть відповідально та ефективно працювати у парламенті», – написав він.

Борисов зазначив, що йому подобається те, що зараз відбувається в Україні: «старі політики стрімко вилітають з епохи, а нові люди масштабно ламають системи та приходять працювати у владу. І приходять саме лідери приводячи разом із собою професіоналів. Не політики, а члени громадянського суспільства».

Дмитро Борисов і Олена Сапунова — власники та керуючі ресторанами «Сім'ї Діми Борисова», до якої входять понад 30 різних за концепцією закладів. 

13 червня партія Вакарчука представила перших донорів, які профінансували передвиборчу кампанію. Зокрема, донорами «Голосу» стали інвестиційний банкір Dragon Capital Сергій Фурса, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тарас Лукачук та екс-президент «Київстару», засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петро Чернишов. Перший внесок на фінансування передвиборчої кампанії зробив сам Святослав Вакарчук. Згодом Вакарчук представив ще трьох донорів своєї партії: внески зробили також фінансовий директор компанії «Чумак» Андрій Левчук, співзасновник та генеральний директор маркетплейсу Kasta.ua Андрій Логвін та засновник та генеральний директор ІТ-компанії MacPaw Олександр Косован. Усі внески вони зроблять як фізичні особи, а не від імені своїх компаній.

14 червня партія «Голос» Вакарчука офіційно подала документи в Центрвиборчком. 19 червня партія Вакарчука вирвалась у трійку лідерів виборчої гонки, за даними групи «Рейтинг».

Поділитись: