Співак, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук розповів про ще трьох донорів своєї політичної сили.

Внески зробили також фінансовий директор компанії «Чумак» Андрій Левчук, співзасновник та генеральний директор маркетплейсу Kasta.ua Андрій Логвін та засновник та генеральний директор ІТ-компанії MacPaw Олександр Косован.

Всі внески вони роблять як фізичні особи, а не від імені своїх компаній, повідомили в партії.

«Мрія бізнесу — єдині правила гри. Але просто мріяти мало, потрібно цивілізовано впливати і вимагати змін. Тому вважаю, що публічна допомога прозорим політичним силам — це не право, а обов'язок українського підприємця», — сказав Андрій Логвін.

13 червня партія Вакарчука представила перших донорів, які профінансували передвиборчу кампанію. Зокрема, донорами «Голосу» стали інвестиційний банкір Dragon Capital Сергій Фурса, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тарас Лукачук та екс-президент «Київстару», засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петро Чернишов. Перший внесок на фінансування передвиборчої кампанії зробив сам Святослав Вакарчук.

14 червня партія «Голос» Вакарчука офіційно подала документи в Центрвиборчком. 19 червня партія Вакарчука вирвалась у трійку лідерів виборчої гонки, за даними групи «Рейтинг».

16 травня Святослав Вакарчук створив партію «Голос» для участі парламентських виборах. Він пояснив, що не брав участі у виборах президента, бо вважає вибори у Раду важливішими.

Поділитись: