ENRU

Саакашвілі: На кордоні ми не порушували закон

Позбавлений українського громадянства Міхеіл Саакшвілі заявив, що його прихильники, зустрічаючи його на кордоні, не порушували закон.

Про це він сказав під час брифінгу у Львові, відповідаючи на питання Громадського.

Коментуючи прорив кордону в пункті пропуску «Шегині», він заявив, що «все було зроблено, щоби принизити людей. Щоби довести людей до цього».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: перші реакції високопосадовців. 

Політик також заявив, що на українському кордоні в нього відмовилися брати паспорт, а потім документ зник. Саакашвілі стверджує, що паспорт викрали з автобусу представники правоохоронних органів. 

Саакашвілі заявив, що оскаржить позбавлення громадянства. Також він запевнив, що не має «амбіцій ні на яку посаду в Україні». 

11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі.

Президент Порошенко заявив, що екс-очільник Одещини порушив закон на кордоні.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram