Допит на поліграфі підозрюваної у підготовці терактів і повалення  держаної влади депутатки Надії Савченко перенесли на 17 квітня.

Допит на поліграфі підозрюваної у підготовці терактів і повалення  держаної влади депутатки Надії Савченко перенесли на 17 квітня.

Про це повідомив адвокат Савченко Олег Соловей, передає «Українська правда».

«Експертиза не буде продовжена сьогодні, бо експерти не готові сьогодні її проводити. Допит перенесли на завтра. Причини технічні, мабуть, якісь», — сказав він.

Соловей додав, що Савченко 16 квітня відновила голодування, оскільки домовленість щодо прийому їжі була лише на 3 дні.   

«Вона вважає, що це не позначиться на результатах поліграфа. Бо вона каже, що 3 дні їла, тому набралася достатньо сил і впевнена, що на результат допиту це не вплине», — сказав адвокат. 

Раніше Надія Савченко погодилася перервати голодування на 3 дні, щоб пройти допит на поліграфі.

Раніше сестра депутатки Віра Савченко повідомила, що допит  Савченко на поліграфі перевали у зв’язку з її станом через голодування.

За її словами, експерти пояснили, що провести допит коректно неможливо через тривале голодування Савченко.

Раніше повідомлялося, що допит на поліграфі народної депутатки Надії Савченко триватиме 5-6 год. Його розпочали близько 10 год ранку 13 квітня.

12 квітня народну депутатку Надію Савченко, яка перебуває вартою у слідчому ізоляторі СБУ, звозили у клініку СІЗО на  обстеження.

10 квітня правоохоронці прийшли з обшуками до квартири  арештованої депутатки Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки. Мати депутатки повідомила, що у квартирі слідчі знайшли нагородний пістолет та патрони.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile