Заступниця Надії Савченко Тетяна Поторченко заявила, що вона сама відмовилася від послуг адвокатів.

Заступниця Надії Савченко Тетяна Поторченко заявила, що вона сама відмовилася від послуг адвокатів.

Вона повідомила Громадському, що таке рішення Савченко ухвалила через те, що адвокати пропонують лише юридичний бік захисту, тоді як рідні та прихильники депутатки вважають, що лише юридичні методи використовувати неправильно, потрібен і політичний вплив, оскільки вони переконані у тому, що справу повністю сфабриковано.

Саме тому наразі готуються залучати інших адвокатів. Йдеться про адвоката Олександра Шадріна. Він прибув до суду, де повідомив, що «вступив у справу, але склад захисників буде вирішувати Надія».

Водночас під будівлею Шевченківського районного суду Києва, де відбудеться слухання у справі Надії Савченко, зібралися на акцію її прихильники. Вони тримають плакати з написами «Надія є», та «Волю Надії Савченко».

Раніше стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Олександр Шадрін у коментарі Громадському повідомляв, що Савченко має визначитися зі складом свого захисту.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

 

Поділитись: