УКРАЇНА

Савченко вимагає від генпрокурора не перешкоджати її політичній діяльності

11 квітня, 2018 17:48
УКРАЇНА/Савченко вимагає від генпрокурора не перешкоджати її політичній діяльності
Зберегти
Вигляд
Утримувана під вартою народна депутатка Надія Савченко звернулася до генпрокурора з вимогою не перешкоджати її політичній діяльності.

Утримувана під вартою народна депутатка Надія Савченко звернулася до генпрокурора з вимогою не перешкоджати її політичній діяльності.

Про це повідомляє прес-служба депутатки.

Савченко також попросила побачення зі своїми помічниками.

«Прошу вас не перешкоджати моїй діяльності як народного депутата та здійсненню мною депутатських повноважень: роботі зі зверненнями громадян, парламентський роботі тощо. Прошу надати дозвіл на побачення з моїми помічниками-консультантами», — йдеться у зверненні Савченко до генерального прокурора Юрія Луценка.

Також депутатка надіслала звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової. У документі Савченко просить втрутитися у справу щодо її утримування під вартою та «захистити права та здійснення депутатських повноважень».

Зранку 10 квітня службовці СБУ прийшли з обшуками до квартири арештованої депутатки Надії Савченко.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Пов`язані новини