В Міністерстві охорони здоров'я Сінгапуру заявили, що смертельний коронавірус, жертвами якого, за інформацією ЗМІ, вже стали 17 людей, потрапив до них в країну.

Про це йдеться в офіційному повідомленні установи.

Там зазначили, що вірус виявили 23 січня у 66-річного китайця, який прибув до Сінгапуру 20 січня разом із сім'єю. Зараз чоловіка утримують в ізоляторі, його стан стабільний. Він звернувся до медиків через біль у горлі, згодом у нього з'явилася лихоманка.

Окрім цього в МОЗ Сінгапуру заявили, що попередній тест на коронавірус підтвердив його наявність у ще однієї жінки, 53-річної громадянки Китаю з міста Ухань, де вперше зафіксували його. Наразі експерти очікують остаточних результатів тесту, стан пацієнтки стабільний.

Окрім цього, китайський телеканал CGTN повідомляє, що перший випадок зараження коронавірусом зафіксували у В'єтнамі.

ОНОВЛЕНО: CNN з посиланням на Міністерство закордонних справ Індії повідомляє, що вірус також зафіксували у Саудівській Аравії в індійської медсестри. Центр контролю й запобіганню захворювань Саудівської Аравії офіційно спростовує цю інформацію.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань (провінція Хубей) у грудні 2019 року.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розглядає можливість оголосити міжнародну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я щодо вірусу — як це було зроблено зі свинячим грипом та вірусом Еболи.
  • За останніми даними, кількість жертв від нового коронавірусу у Китаї зросла до 17, а кількість підтверджених випадків зараження перевищила 600.
  • Вірус вже зафіксували за межами Китаю, зокрема в ТаїландіЯпоніїПівденній КореїСША та Росії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, скоріш за все, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: