Президент Чехії Мілош Земан заявив, що Велика Британія не надала достатньо доказів, які доводять причетність РФ до отруєння у Солсбері.

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що Велика Британія не надала достатньо доказів, які доводять причетність РФ до отруєння у Солсбері.

Його слова наводить видання Parlamentni Listy.

Він зазначив, що Британія не озвучила достатньо переконливих доказів, які б могли виправдати заходи проти Росії, впроваджені у світі.

«Сполучене Королівство ще не надало жодних доказів, є підозри, але це не доказ. Я розумію акцію солідарності, але я б хотів побачити докази», — заявив очільник Чехії.

Він наголосив, що очікує висилки з Москви трьох чеських дипломатів у відповідь на рішення Праги вислати трьох російських співробітників диппредставництва. Земан додав, що це створить труднощі для Чехії.

«Наше посольство в Москві значно менше, ніж посольство Росії тут, тому для нас це створить великі труднощі», — сказав він.

Нагадаємо, донька Скрипаля прийшла до тями та може говорити.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. 15 країн Євросоюзу заявили, що солідарні з Британією. Водночас низка країн ЄС досі не вислали російських дипломатів.

У РФ заявили, що вишлють у відповідь щонайменше 60 дипломатів США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. Також 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Їх знайшли без свідомості на лавочці в центрі міста. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile