Головне Управління Нацполіції більше не розслідує замах на вбивство одеського активіста Олега Михайлика. Справу повернули в Одесу.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо» із посиланням на Генпрокуратуру.

«Підслідність у кримінальному провадженні (...) визначено за слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Одеській області», — йдеться у відповіді ГПУ на запит журналістів.

На думку адвокат Михайлика Вадима Оксюти, зміна підслідності пов’язана зі звітуванням Луценка перед Верховною Радою.

«Можливо, Луценко «підчищає» всі справи і висяки перед звітом у Верховній Раді, щоб знати, що у нього все буде добре», — зазначив адвокат.

Сам Михайлик у зв’язку з цим записав відеозвернення, в якому заявив, що справу передали в Одесу, щоб «знати з себе відповідальність за провал».

«Кілька днів тому генпрокурор Луценко підписав постанову про передачу справи назад в Одесу... Що буде далі з розслідуванням — мені не складно припустити. Справу передали до Одеси, щоб зняти з себе всю відповідальність за повний провал і просто «злити» цю справу. Відповідати за цей провал буде якийсь прокурорчик або слідчий в Одесі, якого просто зроблять «цапом-відбувайлом», — вважає Михайлик.

Він додав, що дізнався про змін підслідності від журналістів: йому особисто ніхто не повідомив по повернення справи в Одесу. 

Нагадаємо, у грудні 2018 року справу про напад на Михайлика передали до Києва, щоб забезпечити більш якісне розслідування.

19 січня Олега Михайлика виписали з німецької клініки, де йому зробили операцію та вилучили кулю з легені.

Як повідомлялося, активісту Михайлику зробили операцію, яка тривала майже 5 годин. Разом з кулею лікарі були вимушені видалити частину його легені.

Що варто знати про справу Михайлика:

Поділитись: