Суд арештував одну третину квартири на Троєщині в Києві, що належить народній депутатці Надії Савченко, підозрюваній у підготовці терористичного акту.

Суд арештував одну третину квартири на Троєщині в Києві, що належить народній депутатці Надії Савченко, підозрюваній у підготовці терористичного акту.

Про це повідомила сестра Надії Савченко Віра у Facebook.

Вона пояснила, що суд арештував тільки одну третину квартири, бо інші дві третини належать їй та матері сестер Савченко.

«Нашу квартиру, на Троєщині, арештували. А точніше 1/3 частину, так як 2/3 належить мені і мамі. Причина: щоб не продали і Надія не втекла!», — написала Віра Савчено.

Нагадаємо, 1 серпня стало відомо, що правоохоронці завершили досудове слідство у справі депутатки Савченко та екс-переговорника Рубана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це провокація, здійснена на емоціях і почуттях», — інтерв’ю з адвокатом про справу Савченко і Рубана

22 березня 2018-го Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити». 19 травня депутатка Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді. Ними стали Олександр Шадрін та Костянтин Глоба.

4 вересня суд відмовив 33 особам у клопотанні про взяття Савченко на поруки і залишив її під вартою.

12 вересня суд залишив екс-переговорника Рубана під вартою до 30 жовтня.

Поділитись: