УКРАЇНА

Суд відмовив СБУ в арешті майна з офісу партії Надії Савченко

23 квітня, 2018 17:09
УКРАЇНА/Суд відмовив СБУ в арешті майна з офісу партії Надії Савченко
Зберегти
Вигляд
Шевченківський районний суд Києва відмовив слідчому Служби безпеки України Миколі Побережняку в арешті майна з офісу Надії Савченко, яке вилучили під час обшуків 10 квітня.

Шевченківський районний суд Києва відмовив слідчому Служби безпеки України Миколі Побережняку в арешті майна з офісу Надії Савченко, яке вилучили під час обшуків 10 квітня.

Про це із зали суду передає кореспондентка Громадського.

В офісі партії нині утримуваної під вартою депутатки Савченко 10 квітня СБУ вилучила 5 ноутбуків, кілька печаток та документи благодійного фонду Савченко та її партії.

За словами сестри Надії — Віри Савченко — три з п’яти вилучених ноутбуків належали юристам, «що допомагали Савченко вирішувати проблеми громадян».

Суддя Олег Лінник на засіданні запитував, яке відношення до кримінальної справи Савченко може мати вищезазначене вилучене майно. На що слідчий СБУ відповів, що і фонд, і партія, з яких вилучили документи, «носить ім’я Савченко».

Якщо слідчі не подадуть апеляцію на рішення судді, то вони повинні в найкоротші терміни повернути вилучене майно.

Удень 10 квітня правоохоронці прийшли з обшуками в офіс партії Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів та плануванні повалення держаної влади.

Того ж дня слідчі СБУ прийшли з обшуками до квартири депутатки Надії Савченко. 

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

 

Пов`язані новини