Третій раунд переговорів між США та Китаєм щодо торгівлі між країнами та запровадження митних обмежень завершився безуспішно.

Третій раунд переговорів між США та Китаєм щодо торгівлі між країнами та запровадження митних обмежень завершився безуспішно.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Таким чином обидві країни готуються запровадити взаємні митні обмеження на торгівлю товарами, вартість яких складе декілька сотень мільярдів доларів.

За результатами переговорів, що завершилися в Пекіні 3 червня, торговельні представники двох найбільших економік світу відмовились робити спільне звернення до журналістів та коментувати результати.

В той же час, китайське інформаційне агентство опублікувало повідомлення, в якому йдеться, що «переговори пройшли у сприятливому середовищі».

Раніше через торговельну політику по відношенню до Китаю, США запровадили низку візових обмежень для китайських громадян.

Нагадаємо, що 29 травня також стало відомо про плани Трампа запровадити чергові тарифні обмеження на додаткові 50 мільярдів доларів китайських товарів у середині червня 2018 року. Це рішення суперечить повідомленням Мінфіну США про те, що на час проведення торговельних переговорів нові мита на китайські товари запроваджуватись не будуть.

Торговельні відносини між США та Китаєм були одним з пріоритетних питань передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Щороку Китай продає товарів до США на понад 300 мільярдів доларів більше, ніж купує американської продукції.

Також США запровадили мита на сталь та алюміній. В ЄС та Канаді повідомили, що подали скарги до Світової організації торгівлі.

Нагадаємо, що у березні 2018 року Дональд Трамп оголосив про запровадження тарифних обмежень на 50 мільярдів доларів китайського імпорту. Китай запровадив аналогічні митні обмеження на американські товари.

Загалом з початку торговельної суперечки з Китаєм, США запровадили митні обмеження на понад 150 мільярдів доларів китайського імпорту.

З метою вирішення торговельної суперечки між країнами розпочались непублічне переговори. Згодом стали відомі вимоги США до Китаю задля припинення «торговельної війни» між країнами.

Китай та США домовились про збільшення імпорту американських товарів на 60-90 мільярдів доларів для вирішення торговельної суперечки.

У США повідомили, що наполягатимуть на підписанні багаторічних угод на постачання американських товарів на китайський ринок.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile