Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп в телефонній розмові з тоді прем'єр-міністершею Великої Британії Терезою Мей засумнівався в причетності Росії до отруєння Скрипалів.

Про це повідомляє Washington Post.

«Він оскаржував висновок її розвідслужб про те, що влада Росії організувала спробу отруєння ексспівробітника ГРУ Сергія Скрипаля на британській території», — йдеться в повідомленні.

Також видання наводить дані про розмови Трампа з іноземними лідерами з посиланням на анонімні джерела, пояснюючи, що мова йде про чинних і колишніх співробітників Білого дому.

«Трамп був абсолютно переконаний в тому, що з приводу отруєння були серйозні підстави для сумнівів», — повідомило джерело видання.

«Добрі 10 хвилин пішли на те, щоб Мей говорила про високу ймовірність (причетності влади РФ — ред.), а також на відповіді Трампа, який заявляв, що він в цьому не впевнений», — додав співрозмовник видання.

Крім того, в ході розмови Трамп «вичитував» Мей через недостатність внеску її країни до НАТО.

Нагадаємо:

Сергій Скрипаль — полковник російської військової розвідки у відставці. У 2006 його засудили до 13 років в’язниці за звинуваченням у шпигунстві на користь Британії. Росія заявляла, що він передавав Лондону інформацію про російських секретних агентів в Європі. У 2010 у складі групи з чотирьох ув’язнених Скрипаля обміняли на звинувачених США у шпигунстві 10 осіб. Згодом Скрипаль переїхав жити у Британію.

Поділитись: