УКРАЇНА

Кримських татар звільняють за відмову голосувати на «виборах» — адвокат

21 березня, 2018 13:02
УКРАЇНА/Кримських татар звільняють за відмову голосувати на «виборах» — адвокат
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму звільняють з роботи кримських татар, які не пішли голосувати на незаконних виборах президента Росії.

В анексованому Криму звільняють з роботи кримських татар, які не пішли голосувати на незаконних виборах президента Росії.

Про це повідомив у Facebook кримський адвокат Еміль Курбедінов.

«Вчора одна людина розповіла мені, як звільнили кілька її знайомих кримських татар з роботи за те, що вони не пішли на "вибори"!» — написав він.

За словами юриста, один зі звільнених працював водієм маршрутки, інший — охоронцем, місце роботи третього адвокат не назвав.

Раніше голова Меджлісу завляв, що понад 90% кримських татар проігнорували «вибори» президента РФ.

Нагадаємо, у Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Таким чином це може бути його вже четвертий президентський термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас тут нудно, посадили всього кілька людей» — як Липецьк голосував на виборах президента РФ  (РЕПОРТАЖ).

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Пов`язані новини