Життя

У МВФ не побачили радикальних змін у рівні корупції в Україні

УНІАН
Життя/У МВФ не побачили радикальних змін у рівні корупції в Україні
Зберегти
Вигляд
Рівень корупції в Україні протягом останніх років радикально не змінився. Про це повідомив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман.

«Ми поки що не побачили радикальних змін у рівні корупції. Хоча були створені установи, які допоможуть боротися з корупцією», — повідомив Люнгман під час конференції, організованої інвестиційною компанією Dragon Capital.

За його словами, за останні 5 років в Україні провели значну кількість реформ, які, між іншим, допомогли усунути дисбаланси в економіці. Однак перелік реформ, які уряду необхідно ухвалити все ще значний. Зокрема, до нього представник МВФ відніс земельну реформу, проведення приватизації, реформа податкової та митної служби тощо.

Раніше очільниця МВФ Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком закликала його прискорити проведення реформ в Україні.

Нагадаємо, що перший транш МВФ у межах нової кредитної програми, перерахували Україні 21 грудня 2018 року. Його зарахували до міжнародних резервів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Корупція, зростання цін і дефіцит бюджету: з чим доведеться боротися Україні, щоб отримати $4 мільярди від МВФ

18 грудня Рада директорів МВФ затвердила нову кредитну програму для України та ухвалила рішення про виділення першого траншу на 1,4 мільярда доларів.

Також 18 грудня Рада директорів Світового банку затвердила рішення про надання Україні кредитних гарантій на 750 мільйонів доларів.

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

19 жовтня у МВФ повідомили, що попередньо погодили нову кредитну програму для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова програма МВФ: чи вартує цього підвищення ціни на газ

Більше про:
# МВФ
# корупція
Пов`язані новини