Світ

У Росії вивчають доцільність обмеження роботи сервісу Booking.com

23 травня, 2018 00:17
Світ/У Росії вивчають доцільність обмеження роботи сервісу Booking.com
Зберегти
Вигляд
Міністерство культури Росії доручило Ростуризму вивчити доцільність заборони сервісу бронювання готелів Booking.com в Росії.

Міністерство культури Росії доручило Федеральному агентству з питань туризму (Ростуризм) вивчити доцільність заборони сервісу бронювання готелів Booking.com в Росії.

Про це повідомляє агентство «РБК»

Зазначається, Ростуризм планує «запитати думку профільних професійних громадських об'єднань щодо зазначеної пропозиції».

За даними джерела, першим з пропозицією обмежити роботу Booking.com в Росії виступив в квітні глава туроператора «Свій туристичний сервіс» Сергій Войтович.

Booking.com — це сервіс для бронювання готелів. За даними компанії, щодня на сайті здійснюється понад півтора мільйона бронювань.

Нагадаємо, 29 квітня у Росії відбулася акція на підтримку  заблокованого у країні месенджера Telegram.

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній  Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

Роскомнагляд вимагав від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram. До цього Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram

Згодом Роскомнагляд розблокував три мільйони адрес Amazon.

У країнах Європи, включно з Україною, з ночі 29 квітня, не працював або працював зі збоями месенджер Telegram. Дуров повідомив про перегрів групи серверів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи заблокують у Росії Facebook і що потрібно знати про битву за Рунет — розмова з дослідником інтернету

Пов`язані новини