Європарламент ухвалив рішення про початок дисциплінарної процедури проти Угорщини через підрив нею європейських цінностей, зокрема у питанні поводження з мігрантами.

Європарламент ухвалив рішення про початок дисциплінарної процедури проти Угорщини через підрив нею європейських цінностей, зокрема у питанні поводження з мігрантами.

За відповідне рішення проголосувало 448 євродепутатів, що перевищило 2/3 голосів, необхідних для затвердження рішення, передає Reuters.

У самій Угорщини назвали результати голосування «дріб’язковою помстою».

Як зазначається, відповідне рішення має підтримати Європейська рада. Так, для початку дисциплінарної процедури, за це рішення має проголосувати 80% Європейської ради, без урахування голосу самої Угорщини.

Зокрема, як зазначається, у разі початку дисциплінарної процедури, проти Угорщини можуть застосувати санкції, зокрема позбавити її права голосу у Раді ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Угорщина зупиняє нелегальну міграцію і блокує діяльність Джорджа Сороса

5 липня канцлерка Німеччини Ангела Меркель звинуватила прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в недотриманні правил людяності.

Як повідомлялося, через міграційну кризу на зовнішні кордони ЄС направлять 10 тисяч прикордонників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення Африки в світі та чи принесла зустріч лідерів ЄС рішення міграційної проблеми

Нагадаємо, лідери країн — членів Євросоюзу ухвалили нову міграційну угоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому проблема міграції може розвалити Євросоюз

Міжнародна організація з міграції повідомила про значне скорочення кількості нелегальних іммігрантів у Європі.

Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні    запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи.

Нагадаємо, Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міграційна криза в Європейському союзі переросла в політичну.

Прем'єр Бельгії Шарль Мішель під час саміту присвячено проблемам мігрантів закликав до посилення контролю за зовнішніми кордонами Європейського союзу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile