Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна повинна контролювати кордон під час місцевих виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це він сказав в етері «Свобода слова з Савіком Шустером» на телеканалі «Україна».

«У момент виборів, коли вони стануться в тимчасово окупованих Донецьку і Луганську, Україна повинна повністю контролювати український кордон. Я впевнений в цьому. Складна ситуація? Як до цього домовитися? Буде дуже складно, і це є правдою», — зазначив Зеленський.

Він також наголосив, що вибори на окупованому Донбасі не можуть проходити, якщо там залишаться озброєні люди.

Раніше повідомлялось, що понад 70% українців готові до компромісу з Росією та так званими «ЛНР» і «ДНР» заради миру на Донбасі.

У команді Зеленського вже заявляли, що готові провести конституційну реформу після «нормандського саміту».

Водночас у Кремлі допустили, що за підсумками саміту буде ухвалений документ «не зобов'язального характеру».

У випадку провалу переговорів з Росією в Офісі Зеленського готові «побудувати стіну» на Донбасі.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile