За останні 5 місяців Україна отримала 3,5 мільйона євро компенсації від Росії за потрапляння до українського трубопроводу нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних речовин.

Про це повідомляє прес-служба Укртранснафти.

Виплатила компенсацію російська «Транснефть». При цьому в українській компанії зазначають, що сума не є остаточною та може збільшуватися, оскільки «Транснефть» продовжує резервувати потужності Укртранснафти.

Через потрапляння до української ділянки трубопроводу «Дружба» неякісної російської нафти, яка містить підвищений вміст хлорорганічних речовин, України вимушена була призупинити транзит нафти з 25 квітня по 11 травня, а також 17-21 травня 2019 року

«Укртранснафта щодня перевіряє якість нафти, що надходить з Росії разом з міжнародною сюрвеєрською компанією SGS, і не фіксувала повторних випадків надходження забрудненої нафти до української ділянки нафтопроводу «Дружба»», — зазначають в Укртранснафті.

Нагадаємо:

24 травня стало відомо, що за приблизними підрахунками загальна сума збитків, завданих забрудненням російської нафти, може сягнути 1 мільярда доларів.

Поділитись: