Збитки, які Білорусь зазнала від отримання неякісної нафти з Росії, складають близько 100 мільйонів доларів. Зокрема, це кошти, які країна не отримала через зрив виробництва пального

Про це повідомив голова державного нафтового концерну Білорусі «Белнафтохім» Володимир Сізов, передає «Интерфакс-Запад».

«Наразі ми оцінюємо збитки, які ми зазнали у квітні. На сьогодні вони складають близько 100 мільйонів доларів у вигляді недоотриманої виручки від реалізації нафтопродуктів», — повідомив Сізов.

Окрім цього, 18 квітня голова російського уряду заявив, що Росія заборонить постачання нафти, нафтопродуктів та вугілля до України. Крім цього, Росія заборонила український експорт низки товарів, зокрема труб.

Відповідні заходи російський уряд вжив у відповідь на нещодавнє розширення Україною переліку заборонених російських товарів, який, зокрема, скляні банки та склотару.

В українському уряді вважають, що запроваджені обмеження не матимуть суттєвих негативних наслідків для економіки України. Зокрема, через те, що товарооборот між державами скорочується з року в рік.

Поділитись: